Kariera i praca w Polfrost

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju

Szukamy energicznego Młodszego Spedytora do naszego zespołu w Grodzisku Mazowieckim!

Jesteśmy rodzinną firmą w branży TSL , która od wielu lat z powodzeniem działa na rynku. Jeśli masz roczne doświadczenie, znasz się na procesach i dokumentacji branży morskiej . Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania i chcesz pracować w zespole pełnym pasjonatów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Specjalista/tka ds. rozwoju rynku włoskiego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie prezentacji i udział w spotkaniach.
  • Cykliczne raportowanie.
  • Analiza przetargów transportowych (transport drogowy)
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami
  • Efektywna współpraca z działem operacyjnym i finansowym
  • Udział w imprezach branżowych (Targi, konferencje)

Zaaplikuj jeśli:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok czasu)
  • Znajomość branży transportu drogowego mile widziana
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne (znajomość technik sprzedażowych)
  • Znajomość języka włoskiego na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Co od nas otrzymasz?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przeszkolenie wewnętrzne
  • onboarding – wdrożenie do firmy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie

Nie czekaj i dołącz do naszej rodziny w Polfrost

Masz pytania?

Skontaktuj się!
+48 22 854 10 70
Napisz do nas
Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

ul. Tyniecka 27/2
02-615 Warszawa, Polska
KRS: 0000097522
REGON 011883175
NIP 5261063249
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy – 153 500,00 zł

Kontakt

biuro@polfrost.com.pl
tel. +48 22 854 10 70